firme logo

indicatori financiari 2010 COMION AUTO SRL

cifra de faceri 258,850 Lei
profitul net 0 Lei
pierdere net 14,784 Lei
profit brut 0 Lei
pierdere brut 9,124 Lei
salariati 2
datorii totale 2,684 Lei
cheltuieli totale 267,986 Lei
venituri totale 258,862 Lei
active imobilizate TOTAL 22,390 Lei
Active circulante TOTAL 87,719 Lei
stocuri 0 Lei
casa si conturi la banci / disponibilitati banesti 2,665 Lei
creante 85,054 Lei
cheltuieli in avans 3,620 Lei
venituri in avans 0 Lei
capitaluri 111,045 Lei
patrimoniul regiei 0 Lei
patrimoniul public 0 Lei
provizioane pentru riscuri si cheltuieli 0 Lei
capital social subscris si varsat 1,500 Lei
tipul de activitate, conform clasificarii caen din Activitati de inchiriere si leasing cu autovehicule rutiere grele
nr. de angajati 2

indicatori financiari

vezi toate informatii despre COMION AUTO SRL

Firme | Advertising | Contact
Firme.Info © 2010 - 2026 Termeni si conditii