firme logo

indicatori financiari 2016 CRIS TRONARU UTILAJ SRL

cifra de faceri 189,100 Lei
profitul net 91,620 Lei
pierdere net 0 Lei
profit brut 93,511 Lei
pierdere brut 0 Lei
salariati 3
datorii totale 26,712 Lei
cheltuieli totale 95,761 Lei
venituri totale 189,272 Lei
active imobilizate TOTAL 51,000 Lei
Active circulante TOTAL 70,699 Lei
stocuri 0 Lei
casa si conturi la banci / disponibilitati banesti 42,893 Lei
creante 27,806 Lei
cheltuieli in avans 0 Lei
venituri in avans 0 Lei
capitaluri 94,987 Lei
patrimoniul regiei 0 Lei
patrimoniul public 0 Lei
provizioane pentru riscuri si cheltuieli 0 Lei
capital social subscris si varsat 200 Lei
tipul de activitate, conform clasificarii caen din Activitati de inchiriere si leasing cu masini si echipamente pentru constructii
nr. de angajati 3

indicatori financiari

vezi toate informatii despre CRIS TRONARU UTILAJ SRL

Firme | Advertising | Contact
Firme.Info © 2010 - 2026 Termeni si conditii