firme logo

indicatori financiari 2010 CRYSTAL IMOBILIARA SRL

cifra de faceri 10,070 Lei
profitul net 0 Lei
pierdere net 47,213 Lei
profit brut 0 Lei
pierdere brut 45,563 Lei
salariati 1
datorii totale 1,332,939 Lei
cheltuieli totale 107,539 Lei
venituri totale 61,976 Lei
active imobilizate TOTAL 1,242,464 Lei
Active circulante TOTAL 19,265 Lei
stocuri 0 Lei
casa si conturi la banci / disponibilitati banesti 8,261 Lei
creante 11,004 Lei
cheltuieli in avans 0 Lei
venituri in avans 0 Lei
capitaluri -71,210 Lei
patrimoniul regiei 0 Lei
patrimoniul public 0 Lei
provizioane pentru riscuri si cheltuieli 0 Lei
capital social subscris si varsat 3,800 Lei
tipul de activitate, conform clasificarii caen din Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
nr. de angajati 1

indicatori financiari

vezi toate informatii despre CRYSTAL IMOBILIARA SRL

Firme | Advertising | Contact
Firme.Info © 2010 - 2026 Termeni si conditii