firme logo

indicatori financiari 2015 CRYSTAL IMOBILIARA SRL

cifra de faceri 0 Lei
profitul net 0 Lei
pierdere net 319,536 Lei
profit brut 0 Lei
pierdere brut 319,536 Lei
salariati 0
datorii totale 4,612,631 Lei
cheltuieli totale 2,519,496 Lei
venituri totale 2,199,960 Lei
active imobilizate TOTAL 2,249,551 Lei
Active circulante TOTAL 2,591,815 Lei
stocuri 0 Lei
casa si conturi la banci / disponibilitati banesti 2,319,810 Lei
creante 272,005 Lei
cheltuieli in avans 0 Lei
venituri in avans 0 Lei
capitaluri 228,735 Lei
patrimoniul regiei 0 Lei
patrimoniul public 0 Lei
provizioane pentru riscuri si cheltuieli 0 Lei
capital social subscris si varsat 3,800 Lei
tipul de activitate, conform clasificarii caen din Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii sau inchiriate
nr. de angajati 0

indicatori financiari

vezi toate informatii despre CRYSTAL IMOBILIARA SRL

Firme | Advertising | Contact
Firme.Info © 2010 - 2026 Termeni si conditii