firma SC ESTRADA CONSTRUCTII SRL CUI 28560717
Nume Firma: firma SC ESTRADA CONSTRUCTII SRL Str. ARH. ION MINCU 7 - Cluj-Napoca
Judet: Cluj
Oras: Str. ARH. ION MINCU 7 - Cluj-Napoca
Adresa: Str. ARH. ION MINCU 7 - Cluj-Napoca
Cod Postal: 400091
Telefon: - (Ajutor*)
Fax: -
Nume Firma: firma SC ESTRADA CONSTRUCTII SRL
Cod Unic de Identificare: 28560717
Nr. Registrul Comertului: J12/1452/2011
Stare societate: INREGISTRAT din data 30 May 2011
Anul infiintarii: 2011
Cod Caen: 4211
Tipul de activitate: Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor
Toate informatiile despre firma ESTRADA CONSTRUCTII SRL, CIF 28560717, pe site-ul firme.info sunt informatii publice.
Pentru a vedea sursele de unde au fost preluate informatiile si dreptul de a fi folosite apasati aici
Evolutia profitabilitatii pentru
ESTRADA CONSTRUCTII SRL
Informatii Generale preluate la data de 22-Jul-2011
- Firma Infintata in anul : 2011
- Ultima Inregistrare la ANAF (*): 28 Decembrie 2021
- Prelucrarea ultimelor informatii depuse la ANAF (**): 03 Ianuarie 2022
- agent comercial inregistrat ca platitor de impozit pe profit inregistrat la data de 31-05-2011
- Plata contributiei de asigurari sociale platite incepand cu data de 01-01-2018
- Plata contributiei de asigurari pentru somaj platite incepand cu data de 23-09-2011
- Plata contributiei angajatorilor pentru Fondul de garantare pentru plata creantelor sociale incepand cu data de 23-09-2011
- Plata contributiei pentru asigurari de sanatate incepand cu data de 23-09-2011
- Plata contributiei pentru concedii si indemnizatii de la persoane juridice sau fizice incepand cu data de 23-09-2011
- Plata pentru impozitul pe venitul din salarii asimilate salariilor incepand cu data de 23-09-2011
- Nu avem date in legatura cu numarul angajatilor
- Plata impozitului pe profit incepand cu data de 31-05-2011
- Plata impozitului pe venitul microintreprinderilor incepand cu data de 31-05-2011
(*) Data ultimei cereri de inregistrare/mentiuni de la ONRC sau a ultimei declaratii de inregistrare/mentiuni de la organul fiscal competent
(**) Data prelucrarii cererii de inregistrare/mentiuni de la ONRC sau a declaratiei de inregistrare/mentiuni de la organul fiscal competent, de catre ANAF
firma SC ESTRADA CONSTRUCTII SRL
Date Economice
2020
| Cifra de faceri: | 2,399,626 Lei |
| Profitul net: | 0 Lei |
| Pierdere net: | 416,119 Lei |
| Profit brut: | 0 Lei |
| Pierdere brut: | 416,119 Lei |
| Salariati: | 0 |
| Tipul de activitate, conform clasificarii CAEN din 2020 | Lucrari de constructii a drumurilor si autostrazilor |
| Datorii Totale: | 37,947,240 Lei |
| Cheltuieli totale: | 2,869,739 Lei |
| Venituri totale: | 2,453,620 Lei |
| Active imobilizate TOTAL: | 0 Lei |
| Stocuri: | 16,229 Lei |
| Casa si conturi la banci / Disponibilitati banesti : | 1,420 Lei |
| Creante: | 20,220,453 Lei |
| Cheltuieli in avans: | 0 Lei |
| Venituri in avans: | 0 Lei |
| Capitaluri: | -17,709,138 Lei |
| Patrimoniul regiei: | 0 Lei |
| Patrimoniul public: | 0 Lei |
| Provizioane pentru riscuri si cheltuieli : | 0 Lei |
| Capital social subscris si varsat : | 200 Lei |
| Indicatori Derivati din Bilant | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Total datorii / Capitaluri proprii | -1.5323 | -1.9478 | -1.8808 | -2.0559 | -2.1428 |
| Total datorii / Total active | 23.4271 | 56.2561 | 160.9272 | 348.8796 | 0 |
| Capitaluri proprii / Total active | -15.289 | -28.8825 | -85.5631 | -169.6958 | 0 |
| Indicatori de Profitabilitate | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Marja de profit brut (%) | *19.8*** | *17.6*** | *20.5*** | *25.6*** | *17.3** |
| Marja de profit net (%) | *19.8*** | *17.6*** | *20.5*** | *25.6*** | *17.3** |
| Rentabilitatea capitalului propriu inainte de impozitare | *1.36** | *0.24* | *.277* | *.178* | *.349* |
| Rentabilitatea capitalului propriu dupa impozitare | *1.36** | *0.24* | *.277* | *.178* | *.349* |
| Indicatori de activitate (gestiune) | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Rotatia activelor imobilizate (Viteza de rotatie in zile) | *1.66** | *1.78* | *0.60** | *.738* | 0 |
| Rotatia activelor circulante (Viteza de rotatie in zile) | *95.4*** | *74.2*** | *87.8*** | *199.**** | *078.**** |
| Rotatia activului total (Viteza de rotatie in zile) | *37.0*** | *96.0*** | *98.4*** | *206.**** | *078.**** |
| Indicatori de risc/datorii | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Rata de indatorare globala | *.895* | *.056* | *.137* | *.948* | *.87* |
distribuie si tu
Istoricul firmei
Aici puteti vizualiza modificarile aparute in informatiile oficiale ale acestei firme.